פיל
LOGO1

קורסי אנגלית

בואו לצבור שעות טיסה באנגלית עם ניו סקול!

שכחו כל מה שידעתם על לימודי אנגלית! בניו סקול אנחנו לא לומדים את החוקים המשעממים של הנדסת רכב, אלא יוצאים לנהיגה מעשית בכבישי האנגלית. כאן אנחנו לא רק לומדים אנגלית, אנחנו חיים אותה ביומיום – צורכים תוכן, מקליטים הודעות ומשחקים באפליקציה עד שמצליחים לשלוף את האנגלית ברגע האמת.

תפסיקו לדחות (או לשתוק) ותתחילו לשלוף!

בניו סקול אנחנו יודעים שהתוצאה היא מה שחשוב. בין אם אתם זקוקים לאנגלית כדי להתקבל לעבודה חדשה, לטוס לחו”ל, לדבר עם קרובי המשפחה, או פשוט לשלוט בשפה ולהרגיש ביטחון וגאווה – אנחנו כאן בשבילכם.

למה לבחור בניו סקול?

למידה בהתאמה אישית

אישור מעבר, חווית למידה אישית, בדיקת רמה וזיכרון, התאמה מתאימה למסלול.

מחירים נוחים

הקורסים שלנו מתחילים מ-39 ש"ח לשעת לימוד אקדמית, כך שתוכלו ללמוד בקצב שלכם ובתקציב שלכם.

מיקום גמיש

בואו ללמוד בכיתות הממוקמות בנוחות בתל אביב (רחוב דרך השלום 7) או אונליין מכל מקום בארץ.

קורס אנגלית למתחילים

התחילו את המסע שלכם עם יסודות מוצקים באנגלית.

קורס אנגלית מדוברת

שפרו את כישורי הדיבור שלכם ושוחחו בביטחון באנגלית.

קורס אנגלית למתקדמים

היכנסו לעולם הדקויות והניואנסים של השפה האנגלית.

קורס אנגלית אונליין

לימדו מכל מקום ובזמנכם החופשי עם הקורסים האינטרנטיים שלנו.

קורס אנגלית עסקית אונליין

התחילו את המסע שלכם עם יסודות מוצקים באנגלית.

קורס אנגלית עסקית

שפרו את כישוריכם המקצועיים וצרו קשרים עסקיים ברמה גבוהה.

קורס אנגלית לילדים

אנגלית מהנה ואינטראקטיבית לילדים שלכם.

קורס אנגלית למבוגרים

שום דבר לא מאוחר! הקורס מותאם למבוגרים הרוצים לשפר או להתחיל ללמוד אנגלית.

השליטה בשפה האנגלית היא המפתח להצלחה בכל התחומים – מהקבלה לעבודה החדשה, יכולת לטוס ולהסתדר בחו”ל, לשוחח עם קרובי משפחה רחוקים או פשוט לחוות גאווה וביטחון עצמי מהתקלות היומיום. השקיעו בעתיד שלכם והתחילו ללמוד אנגלית עם ניו סקול.

בין לקוחותינו

ערן כץ אמנם עורך סדנאות זיכרון כבר למעלה מ-20 שנה, אבל בניו סקול הכל התחיל בקיץ 2013, כאשר רצינו ללמוד קורס ערבית ואנגלית עסקית לצרכים מקצועיים. בהתחלה, ניסינו כמובן ללמוד באינטרנט ודרך אפליקציות, אבל הרגשנו אבודים בעומס המידע, חוסר הסדר וחוסר היכולת לתרגל את השפה באופן פרקטי כדי לפתח את יכולות הדיבור.

אז החלטנו לנסות קורס אנגלית או ערבית בבית ספר לשפות, אבל נבהלנו מהמחירים הגבוהים, מהצורך להתחייב לזמן ארוך, העבודה לבד מול מחשב, מחוסר הגמישות בזמנים והעדר יחס אישי או תכנים שמותאמים לצרכי הסטודנט.

הגענו למסקנה שחייבת להיות דרך אחרת ללמוד – דרך אשר תואמת את המציאות של ימינו. אז הרכבנו בעצמנו שיעורים לחברים עם מטרות משותפות, אבל הבנו שזה מייקר את העלות כשאין מספיק נרשמים. תוסיפו על זה בעיות עם כיתות פנויות בשעות המבוקשות, מורים לא מקצועיים, שיעורים מפוזרים בלי דרך הגיונית או שיטתית ו… ככה נולדה ניו-סקול ושיתוף הפעולה עם ערן כץ.

ההבנה של הצרכים של הסטודנטים, הרצון להנגיש שיטה חדשנית, פרקטית, שבאמת עובדת, עם מורים איכותיים, אכפתיים ומוכשרים – כל אלה מוכיחים את עצמם פעם אחר פעם וכבר עם אלפי בוגרים מרוצים. לימודי ערבית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית וגם קורס איטלקית – לא משנה איזו שפה תרצו לרכוש – יש לנו שיטה. והיא עובדת.

כן, גם לך יש זיכרון לשפות – אנחנו יודעים איך להגיע אליו.

הכל בזכות שיטת MemoReach שפותחה באופן בלעדי על ידי ניו סקול וערן כץ!
השיטה מבוססת עשרות מחקרים ושיאן גינס אחד, מומחה הזיכרון הבינלאומי ערן כץ שכבר הוכיח שכל אחד יכול לשפר את היכולת ללמוד שפה ולזכור אוצר מילים , בכל גיל ובכל מצב.

הדרך המהנה ללמוד קורס אנגלית או שפה אחרת
לא, אנחנו לא מדברים בשפה החדשה מהשיעור הראשון. ביחד נעבור בהדרגה משפת האם – עברית לשפה החדשה, באווירה נינוחה קלילה וכיפית. אולי אפילו ניסית בעבר ללמוד אנגלית או קורסי שפות זרות והתייאשת? אז עכשיו אפשר להבין מה מגביל אותנו בלימוד שפה, להתגבר על הפחדים והמבוכה ואפילו להינות מהלימוד עצמו!

בזמן קצר, לטווח ארוך
קורסי שפות יכולים להיות כייפיים, מעניינים וזכירים. אצלנו בניו סקול רכישת השפה החדשה מתרחשת בסביבה של אנשים כמוכם, עם מורים מוכשרים שהודרכו על ידי המנהל המקצועי – ערן כץ ודרך שיטה ייחודית ובלעדית: “MemoReach” שמאגדת בתוכה מסקנות ממחקרים בתחומי הבלשנות, החינוך, מדעי המוח, ההתנהגות והחברה. ולא פחות חשוב >>> לימודי שפה כבר לא כרוכים בהוצאה כספית גבוהה.

0 +

מסלולי שפות במגוון רמות

0 +

תלמידים ובוגרים

% 0

עולים לרמה הבאה

0 +

חברות ולקוחות עסקיים

0 +

צוות המומחים של ניו סקול

השאירו פרטים והצטרפו אלינו!

השאירו פרטים בטופס "צור קשר", ואחד מנציגינו ייצרו איתכם קשר להתאמת הקורס המושלם עבורכם. בניו סקול כל תלמיד הוא סיפור הצלחה, ומה עם הסיפור שלכם? בואו תתחילו אותו כבר היום.
השאירו פרטים בטופס "צור קשר", ואחד מנציגינו ייצרו איתכם קשר להתאמת הקורס המושלם עבורכם. בניו סקול כל תלמיד הוא סיפור הצלחה, ומה עם הסיפור שלכם? בואו תתחילו אותו כבר היום.