גם אתם יכולים ללמוד הולנדית במהירות שיא.

ניו סקול מציגה את שיטת ®MemoReach ללימודי שפות!

חשבת שלדעת לדבר בשפה זרה יכולים רק אלו עם קליטה לשפות?
תמיד חששת להתחיל כי יש כל כך הרבה מילים?
הזיכרון שלך "לא מספיק טוב"?

שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול. ללמוד שפה ולנצח את הזיכרון. 

תמיד רציתם ללמוד הולנדית אבל החלטתם לוותר עוד לפני שהתחלתם?

חשבת שלדעת לדבר בשפה זרה יכולים רק אלו עם קליטה לשפות?

אפשר להפסיק לחשוש. בתוך זמן קצר תוכלו להיות דוברי הולנדית כמו שתמיד חלמתם!

בדיוק בשבילכם עמלנו ימים ולילות ביחד עם שיאן גינס בזיכרון, ערן כץ, להביא לך את המתודולוגיה היחידה בישראל שמבטיחה להפוך אותך לזכרן שפות מדהים!

ערן כץ

ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון
מפתח שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול

חוויות של תלמידים אמיתיים

קורס הולנדית בניו-סקול – ללמוד שפה. פעם אחת לכל החיים.

פרקטיות
תמיד חלמת לשלוט בשפה ההולנדית? בקורסים של ניו סקול תלמדו את השפה תוך מתן דגש לפיתוח יכולות הדיבור. בלי ספרים משעממים ולמידה פסיבית – אצלנו תתחילו לדבר כבר מהשיעור הראשון. דרך תכנים רלוונטיים לחיי היום יום ולמידה חווייתית, השפה תטמע אצלכם ברמה הגבוה ביותר.

מתודולוגיה
ביחד עם ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון, פיתחנו את שיטת MemoReach המתקדמת ללימוד שפות. הקורסים בניו סקול מועברים בשיטה זו, שמאפשרת להטמיע את השפה בצורה הטובה ביותר בזיכרון. זה קורה דרך שימוש בכל החושים ותרגול מותאם אישית. קורסי ההולנדית שלנו מועברים על ידי צוות מובחר של מורים מנוסים בלימוד השפה ההולנדית שהוכשרו בשיטת MemoReach.

גמישות
מתנהלים בתוך לו”ז צפוף? בשביל שתוכלו לשלב את לימודי ההולנדית בחיי היום יום שלכם, אנחנו מאפשרים לכם לבחור את השעה שנוחה לכם ואם צריך – לקבל שיעורי השלמה בקורסים אחרים או באופן פרטני עם המורה. התרגול השוטף של השפה מתבצע גם אחרי השיעורים באפליקציה וקבוצות WhatsApp – באופן שבו תוכלו לתרגל בכל זמן ומכל מקום!

כדאיות
אצלנו תקבלו את כל מה שאתם צריכים כדי לדעת הולנדית בטיול הבא לאמסטרדם, הכל מתוך חווית השפה והתרבות, עם קהילה מיוחדת של תלמידים ובמחיר הוגן שלא תצטרכו לשבור בשבילו חסכונות.

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל