איך להפוך למדריכי טיולים באיטליה?

תמיד נרתעתם משגרת עבודה משרדית של 9-5? אתם אוהבים אנשים, היסטוריה ותרבות? יש לכם יכולת ליצור עניין בקרב אנשים ששומעים אתכם?

אולי גם הייעוד שלכם הוא להדריך טיולים בעולם! ואיפה לטייל אם לא באיטליה? האופנה של מילאנו, הפיצה של רומא או המנגינות של ונציה… איטליה תמיד הייתה מלאה בנופים, רומנטיקה, אמנות, קולינריה והיסטוריה עשירה שמסופרת דרך אינספור מבנים וארמונות מפוארים. 

לצאת לדרך חדשה עם קורס איטלקית 

בעזרת קורס איטלקית של ניו סקול תוכלו להגשים את החלום ולצאת לדרך חדשה. בקורס תלמדו איטלקית בשיטה יעילה וחווייתית ששמה דגש על פיתוח יכולות הדיבור, תוך שימוש בטכניקות זיכרון. כך תוכלו להגיע מוכנים ובטוחים לקראת המעבר שלכם למדינה החדשה.

שיטת MemoReach שפיתחנו ביחד עם שיאן גינס בזיכרון מאפשרת לכל אחד לשלוט בשפה תוך מספר חודשים תוך הטמעה שלה לטווח הרחוק. 

קורס איטלקית בניו סקול

לזכור את השפה מתוך עניין והנאה

 שפה היא למידה חברתית וככזו היא גם נטמעת בצורה הטובה ביותר דרך תקשורת עם אנשים והנאה מהדרך. למידה בקבוצה או עם מורה תעזור לכם לפתח את יכולות הדיבור ותאפשר לכם ליהנות מהתקשורת עם השפה. 

ההנאה יכולה להיווצר גם מתוך חיבור לשפה, לתכני הלימוד ולתרבות החדשה שנגלית אלינו. ואין ספק שהשפה האיטלקית חושפת אותנו לתכנים מגוונים ולעולמות חדשים.

אם אתם אנשים שמתעניינים בהדרכת טיולים – וודאי תוכלו להרחיב את הידע שלכם ולהעשיר את עולמכם דרך אינספור תכנים הנוגעים לתרבות האיטלקית, להיסטוריה או לגאוגרפיה של המדינה. תוכלו לעשות זאת בין היתר דרך כתבות אקטואליה, מגזינים, קטעי שמע, סדרות וסרטים. שפה קשורה גם למוזיקה, במיוחד השפה האיטלקית – וזו יכולה להיות הנאה בפני עצמה. 

לא רק לדבר איטלקית

ללימוד שפה חדשה יש יתרונות רבים. מעבר לכך שהיא חושפת אותנו לתכנים חדשים, היא גם פותחת עבורנו דלתות חדשות – בין אם מדובר בקריירה, לימודים, קשרים אישיים או תחביבים…

כשאנו לומדים שפה חדשה אנחנו גם מאתגרים את המוח. המשמעות היא בין היתר האטת הזדקנות התאים תוך יצירת קשרים וחיבורים חדשים.

הקשר בין איטלקית, אנגלית וספרדית הוא קשר חזק. לימוד איטלקית ללא ספק יחזק אתכם גם באנגלית וספרדית, כך שהיתרון שתרוויחו מקורס איטלקית לא מסתכם רק באוצר המילים חדשות. 

רוצים לקבל פרטים נוספים על קורס איטלקית או שפות אחרות?
אתם מוזמנים להשאיר פרטים בתחתית העמוד ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל