קורס שפות איטלקית

היא מלאה ברומנטיקה, מזכירה בצליליה מיד אמנות, מבנים וארמונות מפוארים וגם אנינות טעם באופנה וקולינריה. בשפה האיטלקית יש עדינות מצד אחד וקשיחות מצד שני ולכן זו שפה המסקרנת רבים. קורס איטלקית של ניו סקול וערן כץ יהפוך אתכם למביני ומדברי איטלקית תוך זמן קצר. "אין לי כישרון לשפות", "איך אלמד שפה חדשה בגילי", "נראה לי שכבר פספסתי את הרכבת", "בבית ספר הייתי גרוע/ה בשפות" את כל המשפטים האלה ועוד רבים אחרים שמע ערן כץ בלי סוף. כל האמונות הללו השתנו לגמרי אחרי שעברו אותם אנשים קורס איטלקית או כל שפה אחרת בשיטת ערן כץ.

בתי ספר לשפות? כבר ניסיתי

נכון, רבים מגיעים לניו סקול ושיטת ערן כץ כשהם כבר למודי ניסיון בלימוד שפה באחד מבתי הספר לשפות שלא חסרים בארץ. השיטה בה תלמדו איטלקית כאן היא שונה משיטות אחרות. היא מבוססת על שנים של התעסקות בתחום, העמקה אל תוך נבכי המוח ואל מגירות הזיכרון שלנו ופיצוח הקוד כיצד זוכרים, מהן הטכניקות שיעזרו לנו לזכור לטווח ארוך ובמהירות. שינון מילים הוא לא חלק מהשיטה. לפי השיטה שפה חייבת להירכש תוך כדי הנאה, עם הרבה יצירתיות ודמיון ותוך כדי חוויה. שפה קשורה למוזיקה, במיוחד השפה האיטלקית. השיטה מבוססת לא רק על נסיונו האישי של ערן בתחום הזיכרון והדרך בה הפך לשיאן גינס בתחום, אלא על הרבה מחקרים בבלשנות, מדעי המוח, התנהגות וחברה.

תמיד רציתם להדריך טיולים? זה הזמן

תמיד קרץ לכם להיות מדריכי טיולים באיטליה הקסומה? להגיע מן העקב דרך נאפולי המחוספסת, רומא מלאת הקדושה עד ליקבי טוסקנה והצפון? הדבר היחיד שמנע מכם לעשות זאת הוא השפה? אל תוותרו על החלום. קורס איטלקית בשיטת ערן כץ יהפוך את האיטלקית לנגישה עבורכם. תוך זמן קצר תמצאו את עצמכם מדברים איטלקית בשטף כאילו תמיד היתה חלק מכם. ואגב, הקשר בין איטלקית, אנגלית וספרדית הוא קשר חזק. לימוד איטלקית ללא ספק יחזק אתכם גם באנגלית וספרדית כך שהקורס יפתח לכם דלת לחלקים נוספים באירופה.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email