לימודי ספרדית לקראת הטיול הגדול

מתכננים את הטיול הגדול לדרום/מרכז אמריקה ורוצים להגיע הכי מוכנים שאפשר לטיול שהולך להיות חוויה של פעם בחיים? אחת העצות הנפוצות שתקבלו היא לנחות ביבשת כשיש לכם כבר שליטה כזו או אחרת בשפה המקומית – ספרדית.

השפה הספרדית היא השפה השנייה המדוברת ביותר בעולם כשפת אם. היא מדוברת בלמעלה מ – 20 מדינות, רובן במרכז ודרום אמריקה. הספרדית נחשבת לשפה קלה יחסית ללמידה ולאחת מהשפות האהובות ביותר בישראל. לרובנו יצא בעבר לצפות בסדרה כזו או אחרת בשפה – בין אם מדובר ב”קטנטנות” בילדות, “המורדים” בגיל ההתבגרות, או באחת מהסדרות המצליחות של נטפליקס מהתקופה האחרונה כמו “בית הנייר” או “נרקוס”, שכולן בספרדית.

העובדה שרובנו חשופים לשפה הספרדית לאורך החיים, אם דרך צפייה בסדרות וסרטים ואם דרך האזנה למוזיקה הספרדית שגם היא פופולרית בפלייליסט הישראלי, עוזרת לנו להתחבר לשפה וכמובן ללמוד אותה ביתר קלות, כאשר חלק מאוצר המילים כבר מוכר לנו במידה כזו או אחרת.

קולומביה טיול ספרדיתקורס ספרדית בניו סקול – לשלוף את השפה בכל מקום אליו תגיעו

שליטה בשפה המקומית יכולה להפוך את הטיול למשמעותי יותר

ארגנטינה וצ’ילה, פרו ובוליביה, או קולומביה ומקסיקו – אלו רק כמה מדינות ביבשת בהן המקומיים דוברים את השפה הספרדית.

אז איך שליטה בשפה יכולה להשפיע לטובה על הטיול שלכם? הנה 3 סיבות –

1. התמצאות במרחב

כל טיול גדול מתחיל בנחיתה אחת ביבשת זרה. איך מגיעים למזוודות? איפה היציאה? ואיך מגיעים למלון? כולן שאלות שיעברו לכם בראש לאחר הירידה מהמטוס. כמובן שאנחנו סומכים עליכם שתסתדרו מעולה גם עם היעזרות קלה בשפת הסימנים, שיח קצר באנגלית עם תיירים או אפילו תמצאו איזה ישראלי באזור שיוכל לסייע לכם במשימה.

יחד עם כל אלו, אין כמו לדעת בעצמכם לתקשר בספרדית עם המקומיים ולשלוף את השפה גם בשלבים אחרים של הטיול בהם תרצו להרגיש שאתם בשליטה. חשוב לציין שבאזורים רבים ביבשת, במיוחד במדינות עולם שלישי – המקומיים שתפגשו לא יבינו אתכם אם תפנו אליהם באנגלית.

2. יצירת קשרים חדשים

בסופו של יום, טיול משמעותי מושפע במידה רבה מהאנשים שתטיילו איתם ומהקשרים שייווצרו לאורך הדרך. שפה היא כלי תקשורת ולכן שליטה בשפה המקומית (ובכלל שליטה באנגלית ושפות נוספות) תאפשר לכם לתקשר טוב יותר, להיות חברתיים יותר וליצור קשרים משמעותיים יותר.

3. הבנה של התרבות

מרכיב נוסף בחוויה הוא כמובן מרכיב התרבות במדינות בהן תטיילו. בין אם מדובר בהיסטוריה, קולינריה, מוזיקה, תיאטרון או מסורת – הבנה של השפה תאפשר לכם לחוות את הדברים בצורה משמעותית יותר.

הר הצבעים פרואיך אומרים “הר הצבעים” בספרדית? 

נצלו את הזמן עד הטיול

אם השתחררתם לא מזמן ואתם מעבירים את הזמן בעבודה ובחיסכון לקראת הנסיעה הגדולה, תוכלו לשלב בשגרת השבוע שלכם גם לימודי ספרדית למתחילים או מתקדמים בקורס פרונטלי או אונליין, שיאפשר לכם להכיר אנשים כמוכם, ללמוד את השפה לקראת הטיול ואולי אפילו למצוא שותפים לטיול.

ניתן להשתמש במענק הפיקדון הצבאי עבור קורס ספרדית

קורס ספרדית בניו סקול מועבר במגוון רמות ומסלולים, בקבוצות קטנות, באופן פרונטלי או אונליין. הקורס תקף למימוש הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.

לימודי הספרדית בניו סקול מועברים בשיטה חווייתית וזכירה, בדגש על פיתוח יכולות הדיבור. אנחנו נדאג שתנחתו ביבשתם כשאתם מדברים ספרדית בכיף ובביטחון.

לימודי ספרדית בתקופת הקורונה

בתקופה האחרונה כולנו נאלצים לדחות תכניות ולשנות את המסלול שלנו בצורה כזו או אחרת. קורס ספרדית אונליין יאפשר לכם לנצל את התקופה בצורה חווייתית ואפקטיבית, ליצור קשרים חדשים למרות הריחוק החברתי ולצאת מהתקופה עם יכולות תקשורת מגוונות יותר שיישארו אתכם לתמיד.

רוצים לקבל פרטים על קורס ספרדית או שפות אחרות? השאירו פרטים בתחתית העמוד ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם 🙂

 

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל