5 טיפים ללמידה נכונה מהבית – לימודי שפות אונליין

לדעת ללמוד נכון זו אחת היכולות החשובות ביותר בחיים שלכם, כזו שתקדם אתכם בכל שלב ובכל תחום שתבחרו.

בתקופה האחרונה יותר ויותר קורסים ולימודים עברו לאונליין והרבה תלמידים נחשפו לצורת למידה חדשה שלא היו רגילים אליה לפני.

אז איך תוכלו לייעל את הלמידה ולהפיק את המירב מקורס דיגיטלי שמועבר לייב ב – ZOOM או בכל פלטפורמה אחרת?

לימודי שפות מהבית

  1. הגיעו מוכנים לשיעור

על מנת לנצל את המירב מזמן הלימוד כדאי שתגיעו לשיעור מוכנים ורעננים. גם אם השיעור מתקיים בבית שלכם, מומלץ לקחת לעצמכם מרווח זמן מסוים לפני השיעור לצורך התארגנות לקראתו. בנוסף חשוב שתגיעו לשיעור כמה דקות לפני שהוא מתחיל על מנת לוודא שהכל עובד כמו שצריך.

עוד לפני שהשיעור מתחיל כדאי שתדאגו לסיים מראש משימות דחופות, לאכול ולשתות וכמובן להכין לעצמכם איזו כוס קפה ונשנוש קל למהלך השיעור על מנת שלא תצטרכו לקטוע אותו באמצע.

  1. ארגנו את סביבת הלמידה

מומלץ לדאוג לפינת למידה נוחה עם שולחן וכיסא מתאים וחיבור WIFI תקין על מנת שהשיעור יעבור חלק. בהמשך לטיפ הקודם, כדאי שתדאגו לסדר ולארגן מראש את סביבת הלמידה שלכם. חלל מסודר ונעים יעזור לכם לשמור על הקשב והריכוז שלכם גבוהים יותר במהלך השיעור.

  1. מנעו הסחות דעת

חשוב לשים את הטלפון הנייד על שקט ולא מול העניים שלכם כדי למנוע הפרעות ללמידה. גם במחשב מומלץ לסגור אתרים או אפליקציות שלא קשורים ללמידה כדי שתהיו מרוכזים רק בשיעור.

אם אתם נמצאים עם עוד בני משפחה בבית כדאי שתשתפו אותם בכך שאתם נכנסים לשיעור ותבקשו יפה שלא ירעישו או יקראו לכם בפרק הזמן הקרוב.

  1. היו מעורבים בשיעור

כאשר אנחנו פעילים ומעורבים בלמידה אנחנו מבינים טוב יותר את החומר וגם זוכרים אותו טוב יותר. במיוחד בלמידה מרחוק – לא מספיק להיות לומדים פסיביים ולהקשיב להסברים. בלמידה מהסוג הזה חשוב במיוחד לשמור על מצלמה פעילה ולהיות מעורבים בדיונים.

  1. הכינו את המטלות והמשימות של הקורס

כמו בכל קורס, גם בלמידה מרחוק- על מנת להפיק את המירב מהלמידה חשוב שתתרגלו בין השיעורים ותבצעו בזמן את כל המטלות, על מנת לשמור על רצף הלמידה והטמעת החומר בצורה הטובה ביותר.

ניוסקול לוגו

קורסי לימוד שפות אונליין – ללמוד שפה חדשה מכל מקום.

בניו סקול אנחנו מלמדים קורסי אנגלית ועוד כ- 10 שפות זרות בקורסים פרונטליים ובקורסי אונליין המועברים LIVE על ידי צוות המורים המקצועיים שלנו.

לימודי השפות שלנו מועברים בשיטת ®MemoReach הייחודית שפיתחנו יחד עם ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון. השיטה מאפשרת לתלמידים ללמוד את השפה בצורה מהנה, אפקטיבית וזכירה, עם דגש על פיתוח יכולות הדיבור.

כל תלמיד שמגיע אלינו לפגישת ייעוץ עובר מבדק זיכרון וסגנונות תקשורת שמאפשר לנו להתאים עבורו את מסלול הלימוד האידיאלי. ניתן ללמוד בקורס פרטי, קבוצתי או משולב מרמת מתחילים ועד רמת מתקדמים.

לקבלת מידע נוסף על לימודי שפות אונליין השאירו פרטים בתחתית העמוד ונציג יחזור אליכם בהקדם 😀

 

 

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל