גם לך יש זיכרון לשפות - אנחנו יודעים איך להגיע אליו.

בין אם מדובר בקורס פרטי או קבוצתי, אונליין או פרונטלי – בניו סקול אנחנו עובדים לפי שיטה שמבוססת על תוצאות בשטח.

כשחושבים על שפה חדשה, כמעט תמיד יעלו אותם החששות אצל כולנו:

״אבל מה יקרה כשלא אתרגל יותר?”

“מה יקרה כשיעבור זמן והשפה תעלם לי?”

“מה יקרה איתי בתקופה שאחרי הקורס וחיי השגרה בארץ?”

“למה בכלל ללמוד שפה שאחר כך גם ככה תשכח?”

כל השאלות הללו היו תקפות לכל הקורסים שפעם הכרתם.

בניו סקול, המטרה העיקרית שעומדת לנגד עינינו, זו דווקא התקופה שלאחר הקורס. שם היתרונות של הקורס שלנו בעצם נמדדים.

אם כך, איך זה עובד אצלנו?

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

7D388CCB-009C-465E-88EE-1542FB900FBB-01
תהליך מחשבה

לקחנו את האדם שזוכר הכל:
ערן כץ, שיאן גינס בזכרון

ערן כץ הוא שיאן גינס בזיכרון וכן סופר ומרצה בינלאומי בתחום הזיכרון ותרגילי כוח המוח. יחד איתו פיתחנו את שיטת ®MemoReach ללימודי שפות הבלעדית לניו סקול.

ספריו של ערן התפרסמו בכל העולם והפכו לרבי מכר. הם תורגמו לעשרות שפות ויצקו תוכן חדש וייחודי לעולם לימודי השפות בפרט ומיומנויות הזיכרון בכלל. אז ככה שאתם בידיים טובות!

הרעיון המרכזי מאחורי הגישה שלנו הוא ללמוד את ה”נהיגה” במקום “הנדסת הרכב” של השפה. כלומר ללמוד לדבר באנגלית ושפות נוספות במקום את הבלשנות של השפה. וכדי להצליח בכך, אנחנו משתמשים בעוגני זיכרון אפקטיביים.

רוצים לשמוע קצת על איך זה ללמוד בניו סקול? מוזמנים לצפות:

מעוגני זיכרון לשליטה בשפה

שיטת MemoReach היא דרך חדשנית להכיר את השפה באמת! ולא רק ״על הנייר״ ובזמן הקורס, אלא ללמוד יכולות פרקטיות לחיים: ממש כמו לרכב על אופניים! פעולה שלא משנה כמה שנים יעברו, תמיד תדעו לחזור עליה שוב ושוב.

אנחנו לא נסבך אתכם עם חוקי דקדוק משעממים או ספרים עבים עם מילים בלי סוף – כל זה לא יקרה אצלנו. המרצים שלנו עברו הכשרה בלעדית על ידי ערן ולפי העקרונות המנחים שהגה: אלה שהפכו אותו לשיאן גינס בזיכרון!

יש לנו עקרון אחד, שלכל השאר אין: אנחנו יודעים לשלוף את יכולת הזכרון שכבר יש לכם לכל שפה חדשה שרק תרצו.

השיטה שלנו נחלקת לשלוש רמות עיקריות

פיל

רמת לימוד בסיסית שבה תוכלו ללמוד את עיקר אוצר המילים החשוב והנחוץ ביותר – זה שיאפשר לכם לשוחח ברמה יומיומית. בשלב זה תפתחו יכולות דיבור על ידי תרגילי דיון, סימולציות ומשחקים ייחודיים שמטרתם היא תקשורת ראשונית בשפה זרה. נוסף לכך, בשילוב עם דיבור והבנה, תלמדו גם את היכולת לכתוב ולקרוא כדי שתצליחו להביע את עצמכם בצורה המלאה ביותר. בתוך 3.5 חודשים תוכלו ממש לשלוף את השפה בשיחות מעשיות ולכוון לרמות הביניים או הרמות העיקריות הבאות.

פיל

רמת לימוד מעמיקה יותר שבה נחזק את אוצר המילים ונעסוק בהדמיית פרקטיקות מהחיים האמיתיים, כמו למשל: חקירה של פקיד הגירה בארץ זרה או התקלות בשוטר במדינה כלשהי בחו”ל. את כל זאת, נקיים תוך כדי שיתוף פעולה דינמי ומשחקי תפקידים כיפיים ומרתקים. בשלב זה תלמדו איך לבנות את המשפטים השימושיים ביותר לחיים הפרטיים והמקצועיים שלכם. כמו כן, נתמקד בהגייה נכונה ונקייה תוך שדרוג שיחה תקנית יותר ושיפור הכתיבה והקריאה באופן ניכר. כמו ברמות האחרות, הקורסים הללו אף הם מקבילים למדד האירופי להערכת שפות ובמקרה זה ל-A2.

פיל

שלב זה הינו ברמת לימוד מקצועית ועסקית רחבה במיוחד, משמע פורמט עסקי יותר (למשקיענים שבינינו). אם אתם רוצים להיפתח לשוק הבינלאומי, לקדם את היכולות הוורבליות הבינוניות לרמה גבוהה ומקצועית כדי להתקדם בשוק העבודה – זה המקום בשבילכם. תוך כדי כך, תשפרו ותרחיבו את אוצר המילים העסקי באופן שמדמה מצבי אמת בעולם (בראיון עבודה או הצגה של מיזם למשל) התעסוקה והעסקים, כולל תרחישי שיחה אפשריים הן בהיבטים מקצועיים והן בהיבטים בינאישיים. על מנת להגיע לרמה שוטפת (עד C1) ניתן לשלב קורסים מתקדמים באופן פרטי או קבוצתי ייעודי.

הצטרפו כבר היום למהפכת השפות!

הקורסים שלנו בניו סקול והשיטה בה אנו מלמדים אתכם, מבוססים על שנים של מחקרים עדכניים בתחומי הבלשנות, החינוך, מדעי המוח והפסיכולוגיה. לא סתם המצאנו את שיטת ®MemoReach הבלעדית שלנו, יש פה מתודולוגיה מעמיקה שמבוססת על תוצאות וגם נשענת על עקרונות מנחים רבים מספריו של ערן, שכבר שנים נלמדים ונקראים ברחבי העולם.

יחד עם זאת, השיטה שלנו היא רק חלק נקודתי מהבשורה המהפכנית שבאנו להנחיל החוצה לעולם השפות והיא: בין אם מדובר בלימודי אנגלית עסקית או בקורס ספרדית מדוברת, אנחנו רוצים שתיהנו! כי רק כשאנחנו נהנים, אנחנו זוכרים! הקורסים אצלנו נשענים על אפקט הלמידה החווייתית.

במילים אחרות, המפגשים אצלנו הם כיפיים, מהנים והכי מחוץ לקופסא שיש. אצלנו תוכלו ללמוד את השפה במסלול מותאם אישית, בשיעורים קבוצתיים או עם מורה פרטי בקצב שלכם.

חשוב שתדעו, גם לאחר שהקורס מסתיים, אנחנו ממשיכים להיפגש למשך תקופה ארוכה על מנת להטמיע את השפה בזיכרון לטווח הרחוק כדי לוודא שבאמת תזכרו אותה לתמיד. מחקרים מראים כי עבודה לפי עקרונות ״תופעת הריווח״ בלמידת שפה חדשה, משפיעה דרמטית על הקליטה לאורך זמן ועל היכולת לשלוף מילים בשפה זרה, לאורך החיים.

רוצים לשמוע עוד על השיטה שלנו? צפו בראיון טלוויזיוני עם ערן כץ ומייסד ניו סקול רון פאר:

נגן וידאו

מבדק זיכרון וסגנונות לימוד

מרגישים שהתחברתם לקונספט שלנו אבל עוד לא בטוחים שאתם מרגישים בשלים להרשם לקורס? יש לנו מתנה מיוחדת בשבילכם! אתם מוזמנים להשתתף במבדק זיכרון וסגנונות לימוד שיעזרו לכם להבין איך שפה חדשה באמת יכולה להטמע בחייכם ולפי התאמה אישית של התרגול! זה חינם וללא התחייבות.

מלאו את הפרטים האישיים ובואו למבדק זיכרון ללא עלות וללא התחייבות >>