על פי שיטת הזיכרון: לימוד שיעורים פרטיים באנגלית או בשפות אחרות

לא רק קבוצות לימוד קטנות, בניו סקול אפשר ללמוד גם שיעורים פרטיים.

אז לפני שאתם בוחרים מורה פרטי לאנגלית או ללימודי שפות אחרות – סיכמנו בשבילכם את כל מה שחשוב לדעת על לימודי שפות בשיעורים פרטיים.

רבים שואלים אותנו את השאלה “כמה אפשר להשיג כבר בשיעור של 60 דקות?” אז התשובה היא הרבה. כל מורה לאנגלית שמלמד שיעורים פרטיים (באנגלית או בשפות אחרות) חייב להכיר קודם כל טכניקות זיכרון.

כמו כן, מומלץ מאוד להקפיד על התאמה מדויקת של הלימוד לסוג הקלט של התלמיד. זאת כדי לחסוך זמן יקר ואת המחיר הכספי של השיעורים הפרטיים באנגלית או בשפות אחרות.

למעשה, ככל שהתאמת שיטת הלימוד תהיה יותר וורסטילית, ותכלול תרגילי דיבור, קריאה, שמיעה, תרגום וכתיבה – כך יהיה אפשר למצוא את הדרך המהירה ביותר להצלחה. הן לתלמיד והן למורה שלו בבית הספר לשפות.

לבסוף, החיבור בין התלמיד למורה חייב להיות אופטימאלי. לכן היתרון של בית ספר לאנגלית או שפות אחרות הוא בכך שלמומחים ללימודי שפות יש את היכולת להתאים מורה באופן אישי לצרכי התלמיד.

שיעורים פרטיים באנגלית ושפות נוספות - ניו-סקול בית הספר לשפות

שיעורים פרטיים באנגלית ושפות אחרות עם ניו סקול

ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון והטכניקות ללימוד אנגלית ושפות נוספות

בשביל לקצר את הדרך בחיים, כדאי ללמוד ממומחים בתחומם, את זה כולם יודעים. אבל כשאנחנו בוחרים בית ספר לשפות אנחנו לא תמיד יודעים מה בדיוק לשאול.

כאשר רוב האנשים מתחילים ללמוד אנגלית או שפות אחרות אין להם יכולת לדעת אם מה שהם עושים הוא הכי נכון עבורם. יכול להיות ששיטה אחרת תקצר להם את הזמן?

רוב הקורסים ללימוד אנגלית כיום בישראל נערכים בכיתות לימוד. מה הבעיה? שפה לומדים הכי טוב כשפשוט חיים אותה. ככה למדנו את שפת האם שלנו.

אבל כשיושבים ומשננים בצורה מלאכותית בכיתה זה לרוב משעמם ורק מוציא את החשק מהלימוד עצמו ומהאנגלית או השפות האחרות בכלל.

אז מה מומלץ לעשות כדי ללמוד אנגלית ושפות אחרות מהר ובקלות? לייצר זיכרונות חדשים. תאמינו או לא, זה הרבה יותר קל ממה שזה נשמע.

השורה התחתונה היא שזיכרון הוא לא רק דברים שקרו במציאות. לכן אם כבר יושבים בכיתה אז חשוב שזה יהיה מעניין.

בשעה שרוב הספרים כיום מלמדים תוכן לא מעניין ולא פרקטי – כדאי לבדוק שיש למורה הפרטי לאנגלית או השפות הנוספות ידע לגביי הטכניקות העדכניות ביותר.

ככל שהלימוד יהיה שימושי ככה יש יותר סיכוי שתוכלו ממש לדבר ולכתוב כדי לתקשר עם דוברי השפה. אצלנו תלמידים כבר יכולים לנהל שיחה בסיסית אחרי 3 חודשי לימוד.

אילו שיעורים פרטיים אנחנו מציעים? מיהו המורה המומלץ ומה כדאי לבדוק לפני שנרשמים לקורס אנגלית או שפות אחרות?

לא רק קורסים ללימוד אנגלית: שיאן גינס בזיכרון

שיעורים פרטיים באנגלית

מורה פרטי לאנגלית צריך להיות חצי מחנך וחצי מאמן. בשונה משפות אחרות, בישראל יש ציפייה מאנשים לדעת אנגלית מדוברת כמו שצריך. אבל מאחר שהתיכונים בישראל רוצים בעיקר שתעברו מבחנים יותר – הנושא של הדיבור נזנח. אז איך מגשרים על הפער? צריך פשוט להתחיל לדבר ולטעות. אם המורה יוציא את הטעויות מפיו של התלמיד – כך יהיה לו קל יותר להשתפר ולזכור איך לעשות את זה נכון. חומרי הלימוד חייבים להיות מותאמים אישית לתלמיד כדי שתהיה לו מוטיבציה גבוהה להמשיך ולהשקיע בשיעור הפרטי וגם בבית.

שיעורים פרטיים בערבית

יש שיגידו שזוהי שפה יפה ומיוחדת, עם עומק ויצירתיות. אחרים פשוט צריכים ללמוד ערבית בשביל הקריירה. בכל מקרה, חשוב להבין שיש הבדל משמעותי בין לימוד אנגלית לבין לימוד ערבית עבור הישראלי הממוצע. הסיבה היא שמערכת הכתב היא שונה לחלוטין מהאותיות בעברית או בשפות מרק לטיני כמו אנגלית. לכן חשוב להגדיר יעד עם מורה פרטי לערבית מדוברת או ספרותית. בניו סקול אנחנו משלבים גם דיבור בערבית וגם קריאה וכתיבה לפי טכניקות זיכרון. קורס ללימוד ערבית חייב להיות פרקטי במדינה כמו ישראל – לכן חפשו את המורים שייגרמו לכם להיות מוכנים לסיטואציות אמיתיות של דיבור בשפה.

שיעורים פרטיים בספרדית

האם התאהבתם במדריד או שאתם מתכננים טיול לדרום אמריקה? השאלה הזו היא לא רק סקרנות חטטנית, אלא היא תעזור לכם למצוא מורה פרטי לספרדית שיתאים לצרכים שלכם. זכרו כי קיימים דיאלקטים שונים בספרד ובארצות השונות בדרום אמריקה. רבים לא יודעים זאת, אך קיימת טכניקה ללמוד את הז’רגון הבינלאומי וכך להתאים את יכולות הדיבור לרוב הדוברים בעולם. שיעורים פרטיים בספרדית או קורס ללימוד ספרדית חייבים לשים דגש על השפה המדוברת מההתחלה. אולם לכל תלמיד יש את סוג הקלט שלו והמורה חייב להבין זאת.

שיעורים פרטיים באיטלקית

אולי השפה הרומנטית ביותר בעולם. שיעורים פרטיים באיטלקית ייקחו אתכם למחוזות הנעימים ביותר – פיזית ומנטאלית. התלמידים והבוגרים של קורס איטלקית בניו סקול מחייכים בלי סוף ויש להם סיבה – הם נהנים מהדרך ומשיגים גם את המטרה. איטלקית מדוברת מתגלגלת על הלשון ולכן חשוב מורה פרטי לאיטלקית ששם דגש על נושא ההגייה. ברגע שתתחילו להגות נכון את המילים – אתם תצברו המון ביטחון ומשם הדרך להצלחה יכולה להיות מהירה מאוד.

ערן כץ שיאן גינס בזכרון בכאן 11

מתוך: המוח – מדריך למשתמש. באדיבות תאגיד השידור הישראלי, כאן 11

שיעורים פרטיים בצרפתית

אין ספק ששיעורים פרטיים בצרפתית חייבים להיקשר לרקע העשיר של השפה. אם זו התרבות, ההיסטוריה, המורשת וכמובן מקום הולדתה של הדמוקרטיה המודרנית. צרפתית מדוברת כיום בעשרות מדינות ברחבי העולם: מאירופה דרך צפון אמריקה ועד מדינות אפריקה ואפילו חלקים באסיה. יהודים רבים דוברים צרפתית כשפת אם ולכן רבים מתלמידי ובוגרי ניו סקול בחרו בקורס צרפתית בשביל היכולת לתקשר עם בני משפחה או מכרים. מורה פרטי לצרפתית לא צריך להיאחז בחוקי דקדוק משעממים או בפילוסופיה. אלא חשוב לשים דגש על דיבור ותרגול פרקטי בשביל להפוך את השיעורים הפרטיים בצרפתית להכנה לעולם האמיתי.

שיעורים פרטיים ברוסית

אחרי אנגלית, רוסית היא השפה העשירה ביותר במילים. אבל זה לא צריך למנוע מכם ללמוד אותה כי בשביל להבין ולהשתמש ברוסית מדוברת – צריך להתחיל בסך הכול ב-1000 מילים. למעשה, בכל שפה יש את המילים הפופולאריות ביותר והן מהוות 75% בממוצע מכל שיחה יומיומית. מורה פרטי לרוסית חייב להנגיש לכם את אותן המילים בשיעורים ולסייע לכם לזכור אותן. שיעורים פרטיים ובכלל קורס ללימוד רוסית לרוב כוללים הרבה חוקי דקדוק נוקשים אבל בניו סקול אנחנו שמים בראש ובראשונה דגש על יכולות הדיבור.

שיעורים פרטיים בגרמנית

כמו ברוסיה, כך בגרמניה – יש גאווה גדולה בעושר הלשוני וההיסטוריה של השפה. אולם גם כאן חשוב שתתחילו ממילים נפוצות וצורות הגייה עיקריות תוך החלפת משפטי בסיס בשיעורים הפרטיים בגרמנית. בין אם אתם מתכוונים לטוס לברלין או למינכן – גרמניה היא כוח כלכלי ואזורי אדיר. מורה פרטי לגרמנית שמכבד את עצמו חייב לבנות לכם אסטרטגיה מותאמת אישית לפי היעדים הספציפיים שלכם בקורס גרמנית. זאת משום שיש מורכבויות בשפה ואסור ללכת לאיבוד כי זה עשוי לייאש. שימו לב רק מורה איכותי\ת יביא אתכם לתוצאות. וכמובן, השתדלו למצוא קורס גרמנית שמשלב טכניקות זיכרון, בין אם זה בשיעורים הפרטיים בקבוצות.

שיעורים פרטיים בסינית

אנשי המערב טוענים כי סינית היא השפה הקשה ביותר ללימוד בעולם. אבל אנחנו מאמינים שהכי קשה ללמוד את שפה שלא אוהבים. לכן אם יש לכם חיבור כלשהו לשפה הסינית – לימדו אותה. סין היא מעצמה עולמית ומבחינת כלכלי ומסחר היא תעקוף בוודאות את ארה”ב בשנים הבאות. קורס ללימוד סינית כולל סימניות שנקראות פין-יין כדי לעזור לכם להגות את השפה. האינטונציה והווקליות משחקות תפקיד ולכן חשוב שתחממו את הגרונות לפני השיעור (לא בצחוק!). מורה פרטי לסינית מנדרין יביא אתכם לתוצאה רק אם הוא יצליח לגרום לכם לזכור את המשמעות של המילים ואיך להשתמש בהן במשפט. השיטה המומלצת ביותר ללימוד סינית היא כמובן דרך טכניקות זיכרון.

קורס יפנית

קורס ללימוד יפנית בניו סקול

שיעורים פרטיים ביפנית

מחקרים שנעשו בשבדיה ובדקו תלמידים בקורסים ללימוד שפות, מצאו כי אלה שחוו תחושת הצלחה יחסית מהר, הגיעו בסופו למטרה שהציבו לעצמם. מה זה קשור לשיעורים פרטיים ביפנית? קיימות 2 מערכות כתב עיקריות (קאנג’י והיראגנה) והדיבור הוא כמובן לא משהו שבא בקלות מהשיעור הראשון. לכן חשוב שתבחרו מורה פרטי ליפנית שיגרום לכם להצליח מהר – וזה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים. אפשר ללמוד קורס יפנית ארוך מאוד ולא להתקדם כמעט ולעומת זאת ניתן לפתח יכולות דיבור כבר בתוך 3 חודשים. העיקר שתיהנו מהדרך ותאהבו את מה שאתם עושים – ועם התרבות המדהימה של יפן זה יהיה יותר קל.

השורה התחתונה

תגדירו לעצמכם יעד, מדדים לביצוע וכלי לימוד פשוטים עם מורה פרטי שמתאים לכם אישית. זה יכול להיות תהליך כיפי ומוצלח מאוד אם תמצאו רק מורה פרטי שיבין אתכם ויהיה מחובר לצרכים שלכם. קורס פרטי יכול להיות מעניין ומהנה או משעמם ומייאש. אם תבחרו את השיטה ואת המערכת שתתאים את עצמה אליכם – כך תגיעו רחוק יותר. לחצו כאן למידע נוסף על מבדקי המיון שאנחנו עורכים לצורך התאמה אישית של הלימוד. בהצלחה!

נגן וידאו

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל