פיקדון צבאי אישי לאחר השחרור: כל מה שכדאי ואפשר לעשות איתו

לא משנה איזה סוג של שירות עשיתם, בין אם הייתם מגיעים כל יום הביתה או הייתם רואים את הבית פעם אחת בחודש, הפיקדון הצבאי האישי לאחר השחרור הוא גולת הכותרת של תחילת האזרחות.

ישנן לא מעט דרכים שבאמצעותן תוכלו להשתמש בצורה חכמה בפיקדון הצבאי שלכם. כמובן שכל אופציה משתנה בהתאם לצרכים או לדרישות שלכם.

לכן במאמר הבא החלטנו לסקור עבורכם את כל האפשרויות שעומדות לרשותכם כאשר אתם מעוניינים להשתמש בפיקדון הצבאי האישי שלכם, ששמור לכם מעבר לתשלום מענק שחרור.

לאחר קריאת המאמר הבא כל סימני השאלה שמרחפים סביב הנושא הזה של הפיקדון הצבאי יהפכו להיות לסימני קריאה ברורים מתמיד לקראת ההתחלה החדשה באזרחות.

פיקדון צבאי אישי

פיקדון צבאי אישי לאחר השחרור –  המלצות וטיפים לשימוש נכון

מה כדאי לעשות עם הפיקדון הצבאי האישי? כל האפשרויות שעומדות לרשותכם

  1. ברוב המקרים מרבית המשתחררים מעדיפים להשתמש בפיקדון הצבאי על מנת לממן לימודים או קורסים מסוגים שונים.

בדיוק כמו שביצעתם הכנה לצו ראשון או לכל מבחן שהיה לכם בתקופה שלפני הצבא, כך תצטרכו לבצע הכנה בתקופות שאחרי הצבא.

לכן תוכלו להשתמש בפיקדון הצבאי האישי על מנת לממן את התואר שאתם עומדים להתחיל, החל מהפסיכומטרי ועד הקורסים עצמכם באוניברסיטה או המכללה שתבחרו.

  1. מי מכם שלא מעוניין ללמוד לימודים אקדמאיים או לעשות קורס שכולל בתוכו לימודים, יכול לבחור במסלול אחר לחלוטין. מימוש הפיקדון עבור הכשרות מקצועיות.

מדובר אך ורק על מקומות שקיבלו אישור ממשרדי הממשלה, כך שחשוב מאוד שתוודאו את הנושא הזה מראש. אך האופציה הזאת בהחלט יכולה לסייע לכם להתחיל את החיים שלכם באזרחות ברגל ימין עם מקצוע מבוקש ביד.

רבים בוחרים אף ללמוד קורס אנגלית מדוברת או שפה אחרת שתשרת אותם לאחר מכן בתקופת האזרחות ובחיים עצמם.

  1. לא הוצאתם רישיון במהלך התקופה שקדמה לצבא? יש לכם הזדמנות מצוינת לממן את הרישיון על ידי הפיקדון הצבאי האישי.

גם האופציה הזאת הפכה להיות בחירה שכיחה מאוד בקרב משוחררים רבים שמבינים את החשיבות של רישיון נהיגה מיד עם היציאה לאזרחות. ניתן גם להסתייע במימון הרישיון בעזרת פיקדון צבאי אישי שלכם.

התשלום על הרישיון מועבר ישירות לבית הספר לנהיגה שבו אתם מבצעים את השיעורים. אתם יכולים לבצע את הלימודים בכל בית ספר לנהיגה אשר מוכר על ידי משרד התחבורה, את הרשימה המלאה תוכלו למצוא באתר האינטרנט שלהם.

  1. עומדים להתחתן? קודם כל נאחל לכם המון מזל טוב! החתונה היא ללא ספק הוצאה כספית גדולה מאוד, ולכן תוכלו להיעזר בפיקדון הצבאי על מנת לממן את ההוצאות השונות.

מיד עם הצגת המסמכים הנדרשים תוכלו לקבל את הכסף שנמצא בפיקדון ישירות לחשבון הבנק שלכם ולהשתמש בו לכל צורך עבור החתונה שלכם.

  1. ההמלצה האחרונה שלנו עבורכם היא להשתמש בפיקדון הצבאי על מנת לממן רכישת דירה. אם נפלה בידיכם הזדמנות לבצע רכישה של דירה (גם עם משכנתא כמובן), תוכלו להיעזר בפיקדון הצבאי על מנת לרכוש את הדירה.

הדירה חייבת להיות רשומה על שמכם על מנת שתוכלו להיות זכאים לקבל את הכסף.

 

בהצלחה באזרחות!

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל