איך להשיג יתרון תחרותי בעולם העבודה? רמז: לימודי אנגלית או שפות אחרות

מי שנמצא בתהליך של חיפוש עבודה כבר יודע – התחרות מחייבת אותנו למצוא דרכים להתבלט. אז איך קורס אנגלית עסקית יכול לעזור לכם בזה? המשיכו לקרוא.

בין אם עכשיו התחלתם בתהליך חיפוש העבודה ובין אם אתם בעלי ניסיון של שנים, סביר להניח שתצטרכו לעבוד על מנת להשיג את משרת החלומות שלכם. בתקופה הנוכחית לימודי תואר אקדמי כבר לא תמיד מספיקים. בתחומים רבים השוק מוצף במועמדים מוכשרים ועליכם מוטלת המשימה להציג למעסיק ניסיון או יתרונות ייחודיים שיבליטו אתכם ויגרמו לו לבחור דווקא בכם.

קורס אנגלית עסקית בניוסקול

אם כבר לכוון אז גבוה – קורס אנגלית עסקית

 

איך ניתן לשפר את הסיכויים למצוא עבודה איכותית?

לכל אחד מאיתנו יש חוזקות אחרות שכדאי שהוא ידגיש בפני המעסיק. זה יכול להיות הצגה של פרויקט ייחודי שעבדתם עליו, תכונות אופי וכישורים ייחודיים או מיומנויות נוספות שאתם מגיעים איתן.

על מנת להגדיל את הסיכויים, אנשים רבים פונים להכשרות מקצועיות או התמחויות שונות. אבל העובדות בשוק התעסוקה מראות כי שליטה בשפה זרה יכולה לקדם אתכם לקראת הג’וב הנכסף. אז האם אתם בכיוון של לימודי שפות?

למה כדאי ללמוד שפות זרות בשנת 2020?

כיום ידוע כי שליטה בשפות זרות מהווה יתרון עצום בעולם העבודה החדש. כבר בשנת 2017 פורסם כי חלה עלייה בביקוש לדוברי שפות זרות בשוק התעסוקה – ועד כמה הדרישה הזו רק מתחזקת. הסיבות לכך הן כמובן השינויים הטכנולוגיים המהירים שהובילו לגלובליזציה והצורך בתקשורת בינלאומית. חברות רבות מספקות שירותים שונים למדינות בכל העולם ועובדים שדוברים מספר שפות הם כמובן האטרקטיביים ביותר עבור חברות כאלו.


שפות זרות ונטוורקינג

גם בחיפוש עבודה וגם בעבודה עצמה, לקשרים שלכם יש כוח עצום. כל שפה נוספת מאפשרת לכם להיחשף ולתקשר עם מספר רב יותר של אנשים, בין אם זה ברשתות חברתיות כמו פייסבוק או לינקדאין, בתכתובת דואר אלקטרוני או פנים אל פנים בכנסים, אירועים או פגישות.

לא עוצרים באנגלית

אנחנו לא צריכים לספר לכם על החשיבות של לימודי קורס אנגלית. האנגלית כיום נמצאת בכל מקום. מעבר לתקשורת הנפוצה בשפה האנגלית, גם תוכנות עבודה רבות מחייבות את ידיעת השפה.

במידה ופניכם מועדות לעולם היזמות והעסקים, מובן כי אנגלית עסקית היא הכרחית, אך האם שקלתם פעם ללמוד סינית?

בשנים האחרונות ישראלים רבים בוחרים בקורס ללימוד סינית. זאת, בשל התרחבות הקשרים המסחריים והכלכליים עם סין והופעתן של הזדמנויות חדשות. לפי ההערכות של המומחים, עד שנת 2030 סין תעקוף את ארה”ב בתואר של הכלכלה החזקה בעולם.

חיפוש עבודה חדשה

חיפוש עבודה חדשה בדרך שלך

לימודי שפות – האם זה מתאים לכל אחד?

הרבה אנשים בטוחים שהזיכרון שלהם לא טוב, אבל מה שהם לא יודעים זה שהוא פשוט לא מיומן מספיק. בניו סקול פיתחנו שיטה חדשנית ללימוד שפות ביחד עם שיאן גינס בזיכרון – ערן כץ, שמאפשרת לכל אחד לא רק לדעת את השפה אלא גם לדבר אותה בביטחון.

הדגש בניו סקול הוא על תרגול מעשי. לימודי השפות בקורסים מועברים בצורה מהנה וחווייתית, תוך שימוש במילים הפופולריות ביותר. כאשר התרגול מדמה סיטואציות יומיומיות והוא ממשיך גם לאחר הקורס, הן בקשרים שנוצרים בין המשתתפים והן במפגשי חילופי שפות מיוחדים של כל הקהילה.

הסוד טמון בשיטת הלימוד, האימון והתרגול

כשתלמיד מכיר את סוג הקלט שלו הוא יכול להתאים אליו את סגנון הלימוד וכך לזרז את הלמידה ולראות את תוצאות מהר יותר. ברגע שמצליחים כבר מההתחלה, המוטיבציה להמשיך ללמוד עולה וכך אפשר להגיע לשליטה בשפה כבר תוך מספר חודשים.

בשביל לחסוך זמן יקר ואת המחיר של קורס ללימוד סינית או אנגלית, התלמידים בניו סקול מבצעים מבדק זיכרון. כך ניתן לקצר את זמן הלימוד ולהתאים את השיטה באופן אישי. באמצעות תוצאות המבדק, ניתן להבין איך לקלוט את השפה מהר יותר ובצורה נוחה ומותאמת. המבדק אינו מחייב ומוצע בחינם למי שעובר את הסינון הראשוני בשיחה הטלפונית.


כדי לקבל מידע נוסף תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם כאן למטה בתחתית העמוד. בהצלחה!

 

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל