קורס אנגלית או שיעור פרטי? סקירת לימוד אנגלית מבית שיאן גינס בזיכרון

החלטתם שאתם רוצים לשפר את האנגלית ואתם מחפשים את הדרך היעילה ביותר ללמוד את השפה? קורס או שיעורים פרטיים – כאן תוכלו למצוא את היתרונות והחסרות.

במאמר זה סקרנו עבורכם את דרכי הלימוד השונות והאפשרויות הקיימות עבורכם לחיזוק האנגלית. טיפ קטן מראש! הכי חשוב – ליהנות מהדרך (אז חפשו את המקום שתיהנו בו the most).

קורס אנגלית- לא ללמוד כמו תוכי

קורס אנגלית – לא ללמוד כמו תוכי!

לימוד אנגלית לבד

 ברשת קיימים קורסים באתרים שונים וחינמיים שמהם אתם יכולים להתחיל ללמוד אנגלית באופן עצמאי. היתרון של קורסים כאלה הוא שתוכלו ללמוד בקצב ובזמן שלכם, אם כי השיטה לא מתאימה לכל אחד.

נדרשת התמדה רבה ומשמעת עצמית חזקה על מנת להשיג התקדמות ממשית. הלמידה היא עצמאית, כך שאין ליווי של מורה או מנחה שיכול לסייע לכם ואין אינטראקציה עם תלמידים נוספים. לכן, פעמים רבות תלמידים מתלוננים על כך שאינם יודעים מתי טעו ואיך ללמוד מכך.

צריכת תכנים שונים בשפה האנגלית

עוד שיטה ללמידה עצמאית של אנגלית היא דרך חשיפה לתכנים שונים באותה השפה. השפה האנגלית נמצאת בכל מקום ואתם תמיד יכולים להקיף את עצמכם בתכנים בשפה.

זאת כמובן על ידי צפייה בסרטים או סדרות טלוויזיה, האזנה למוזיקה או פודקסטים מעניינים וכמובן קריאה של תוכן כתוב: בלוגים, ספרים, עיתונים. אם תבחרו תחומים שמעניינים אתכם יהיה לכם קל יותר להתמיד ולהשתפר מהר יותר.

החיסרון כאן הוא שהדגש הוא על הקלט ולא על הפלט. כלומר, תוכלו לפתח את ההבנה אך לאו דווקא תצליחו לדבר. בכל מקרה מומלץ לצרוך תוכן באנגלית או בשפות שאתם מעוניינים ללמוד.

קורס אנגלית קבוצתי

 קורס אנגלית קבוצתי זו דרך קלאסית ונפוצה ללימוד השפה האנגלית, אבל איך בוחרים קורס איכותי?

כיום מוצעים קורסים רבים במחירים שונים אבל לא כולם יעזרו לכם להתקדם באמת בדיבור. בעת בחירת קורס אנגלית חשוב לשים לב לגודל הקבוצה, למורים ולשיטת הלימוד.

האם תוכלו לזכור ולשלוף את האנגלית בעת שיחה בחיי היומיום אחרי הלימוד? המילים הנפוצות ביותר מונגשות בקורס? בדקו את הפרקטיות שבקורס האנגלית שאתם בוחרים, או בקורסי לימוד השפות האחרות.

פרמטר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא לאחידות הרמה של הקבוצה ולהתאמה שלה אליכם. היתרון המשמעותי ביותר בקורס קבוצתי הוא האינטראקציה עם תלמידים נוספים – מה שמאפשר לתרגל את הדיבור, לצבור ביטחון ולקבל מוטיבציה מחברי הקבוצה.

כשהקבוצה נמצאת ברמה דומה ויש מורה חזק וסוחף שמתמחה בהדרכה, נוצרת סינרגיה ודרבון הדדי כך שניתן להרוויח הרבה מהלימוד הקבוצתי. מאחר ששפה נועדה ליצור תקשורת בין אנשים – הלמידה החברתית מסייעת בהטמעת מיומנות הדיבור יותר מכל הדרכים האחרות.

קורס פרטני או שיעורים פרטיים

בעוד שלרוב האנשים נמליץ על קורס קבוצתי, כמובן שהאופציה הזאת לא מתאימה לכולם. יש אנשים שקורס קבוצתי יכול דווקא לפגוע בהתקדמות שלהם, בגלל ביישנות יתר, קצב שונה או צורך בהתאמות ייחודיות.

במצבים כאלו דווקא שיעורים פרטיים ‘אחד על אחד’ יכולים להוות יתרון. בשיעור פרטי התלמיד מקבל 100% יחס אישי, יש פחות הסחות דעת וההתקדמות היא בקצב שלכם. לעיתים כדאי לשלב בין שיעור פרטי לקבוצתי על מנת לגשר על פערים שעולים או סתם אם רוצים ליהנות משני העולמות.

מסלולי לימוד אונליין

אופציה נוספת שקיימת היא קורס אנגלית אונליין. לאלו מכם שגרים רחוק או מתקשים לשלב קורס פרונטלי עם השגרה העמוסה, קיימים גם קורסים אינטרנטיים המועברים על ידי מורים מקצועיים דרך המחשב או הנייד.

היתרון הוא שניתן ללמוד מכל מקום ובזמן שנוח לכם.

ערב חילופי שפות בבית הספר לאנגלית ושפות נוספות ניוסקול

ערב חילופי שפות – להתנסות מייד אחרי הלימוד

אז מה כי חשוב? לחיות שפה  °360

בניו סקול העיקר הוא פשוט לחיות את השפה. זאת בהתבסס על ההבנה שבשביל להשיג התקדמות משמעותית צריך להתנסות בשפה גם מחוץ ללימודים. הדרישה: לפחות 20 דקות תרגול ביום מעבר לקורסים עצמם.

בשביל להגשים את המטרה – כל תלמיד שמצטרף לניו סקול מצטרף גם לקהילה שמאפשרת לו לתרגל את השפה. התרגול ממשיך בקבוצות וואטסאפ, באפליקציה ובמפגשי חילופי שפות חווייתיים.

בניגוד לאופן שבו למדתם בעבר בבית הספר – בניו סקול מלמדים את הפרקטיקה של האנגלית המדוברת בשיטות חדשניות וחווייתיות תוך תרגול מעשי. תכני הלימוד בשיעורים מותאמים לחיי היום יום ולצרכים של התלמידים בעולם המודרני בו אנו חיים.

מבדק זיכרון ולמידה

על מנת להתאים לכל תלמיד את השיטה המיטבית עבורו, המועמדים לקורס אנגלית ממלאים מבדק זיכרון לצורך ההתאמה ללימודים בניו סקול.

המבדק מאפשר ליועץ להתאים לתלמיד את מסלול הלימוד האידיאלי עבורו. באמצעות תוצאות המבדק, ניתן להבין את הצרכים האישיים של כל תלמיד ואת הדרך בה יוכל לקלוט את השפה בצורה הטובה ביותר.

המבדק מבוסס על שיטת MemoReach שפיתחנו ביחד עם שיאן גינס בזיכרון והוא ניתן ללא התחייבות ומוצע בחינם למי שעובר את הריאיון הטלפוני.

למידע נוסף ניתן להשאיר פרטים בתחתית העמוד. בהצלחה בלימודים!

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל