למה כדאי ללמוד סינית? שיאן גינס בזיכרון ובית הספר לשפות מציגים: קורס ללימוד סינית מדוברת

לפי ההערכות של המומחים, עד שנת 2030 סין תעקוף את ארה”ב ככלכלה החזקה בעולם. אם זה לא מספיק לכם בשביל להבין למה כדאי ללמוד סינית, צירפנו כאן עוד כמה סיבות מצוינות לקחת קורס ללימוד סינית מדוברת.

אבל לפני שאתם מתחילים ללמוד קורס סינית, מומלץ להכיר את ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון. בספריו והרצאותיו, ערן מגיש כבר שנים רבות טכניקות זיכרון פשוטות שיכולות לעזור לכם לשפר יכולות קוגניטיביות ובפרט ללמוד קורסי שפות ביעילות רבה יותר.

קורס סינית

סמל להצלחת הנחישות: החומה הסינית

תנחשו מי? סינית – השפה המדוברת ביותר בעולם

סין או מדינת האמצע, כפי ששם המדינה נכתב בכתב הסימניות הסיני, היא מדינה בעלת עושר תרבותי, טבעי וכלכלי השוכנת בצפון מזרח אסיה. בשל כמות האוכלוסייה האדירה החיה בסין וסביבתה, סינית היא השפה המדוברת ביותר בעולם (כמעט 1.4 מיליארד נכון לשנת 2020).

אם לפני כעשרים וחמש שנה הייתם אומרים לכלכלנים בכירים שבשני עשורים כלכלת המדינה תהיה השנייה בגודלה בעולם, קרוב לוודאי שהייתם נתקלים בגיחוך במקרה הטוב או בצחוק מתגלגל על פי רוב.

כיום זו כבר מציאות קיימת שלא ניתן להתעלם ממנה. למעשה, קרוב לוודאי שתופעה זו לא הולכת להיעלם בקרוב. ארה”ב, מי ששלטה בכלכלת העולם מסוף מלחמת העולם השנייה ועד לימי אנו, צופה מן הצד בדאגה.

עובדה זו מכריחה אותנו להסתכל על העולם באופן שונה הרבה יותר. אם עד היום שליטה בשפה האנגלית, כתוצאה מהשליטה של ארה”ב בכלכלה העולמית, הייתה הכרחית  לקשרי מסחר, קבלה לאוניברסיטאות יוקרתיות וסתם לטיול, עכשיו אפשר לחשב מסלול מחדש.

השתלטות עולמית שמקבלת התייחסות

השפה הסינית כמו הכלכלה הסינית ככל הנראה הולכת לכבוש את העולם. גם בארה”ב בתי הספר לא נשארים אדישים וכיום ניתן ללמוד סינית כמעט בכל רחבי ארה”ב.

ההצלחה הכלכלית האדירה של הסינים מייצרת התפשטות של השקעות, שיתופי פעולה ויוזמות עסקיות שיכולות להפוך להזדמנויות גם עבורנו. במילים אחרות, הסינים אינם אדישים ל-“סטארט אפ ניישן” ובשנים האחרונות החלו לזרום כמויות כספים לא מבוטלות להשקעה בשוק הישראלי.

ישראל היא יעד אסטרטגי מרכזי עבור הסינים, שכן היא שוכנת על קצה דרך המשי ההיסטורית ומהווה שער לאירופה והמערב. בשל כך, גם בארץ כבר יש צורך בסינית מדוברת, כאשר נמל אשדוד הוא רק דוגמה אחת להשקעות הרבות אותן ביצעו משקיעים סינים בישראל לאחרונה.

אולם רבים שואלים איך בכלל אפשר ללמוד סינית, מאחר שזו שפה שהיא כל כך זרה, מורכבת ומסובכת עבור דוברי עברית ואנגלית. אך מסתבר שישנן שיטות יעילות מוכחות שמביאות תוצאות כבר שנים.

לימוד סינית: השקעה חכמה בעתיד

איך כל זה משפיע עלינו הישראלים אתם שואלים? ובכן, זה משפיע בהחלט. מקומות עבודה חדשים נפתחים כתוצאה מיחסי החוץ החדשים הנרקמים עם סין. בין אם זה המגזר העסקי או הפרטי – הצורך בתקשורת איכותית קיים – ואין כמו שפה כדי להבין תרבות ואת תבנית החשיבה של האנשים.

לכן, לימוד סינית הכרחי בכל הקשור לקשרי מסחר וקשרים כלכליים עם המדינה מצפון מזרח אסיה. אדם שתהיה לו מיומנות דיבור בשפה הסינית יזכה ליתרון משמעותי בכל הקשור לעבודה והעסקים עם סין. אין דרך נכונה יותר מאשר קורס ללימוד סינית בשביל להשיג את השליטה הרצויה.

השפה הסינית נחשבת לקשה ביותר ללימוד בכל המדדים הבודקים את רמות הקושי של לימודי שפות. היא שונה אפוא לחלוטין מכל מה שאנו מכירים באזורנו. אופי ההגייה, מערכות הכתב ואפילו האינטונציה וקצב הדיבור – כל אלה ועוד,

ועוד, חשובים ביותר לצורך פיתוח יכולת הבנה ודיבור בשפה.

שיאן גינס בזכרון - ערן כץ

קורס ללימוד סינית לפי שיאן גינס בזיכרון

ערן כץ – מוכר מאוד גם בסין

הסינים מדברים כבר שנים על ישראל והיהודים בהקשר של לימוד וחינוך. לכן, הם אימצו בחום את ספריו והרצאותיו בנושאי הזיכרון ושיפור כוח המוח של ערן כץ.

הטכניקות שלו פורסמו בספריו כמו “סוד הזיכרון המצוין” או “חמש מתנות למוח” והם מיועדות לעזור לכל מי שמעוניין לשלוף פרטי מידע מהמוח בצורה יותר מהנה ויעילה.

בקורסי השפות של ניו סקול, וכמובן בקורס סינית בפרט, תוכלו לקלוט את השפה בצורה שמתאימה לכם, מייד אחרי מבדק זיכרון פשוט. הכלים שבהם אנו משתמשים, פותחו ביחד עם ערן, לכדי שיטה שמביאה תוצאות באופן עקבי, עבור התלמידים והבוגרים הרבים שלמדו בניו סקול.

איפה וכמה עולה? מחיר של קורס סינית בתל אביב או מהבית

בכיתות של ניו סקול ניתן למצוא קורס סינית בתל אביב וכמו גם קורס אונליין ללימוד מהבית. כמה עולה קורס סינית? מחיר של קורס סינית בקבוצה לא צריך לעלות יותר מ-50 ₪ לשעה אקדמית. ישנו קורס למתחילים, מתקדמים ופרטיים – כאשר הקבלה מתבצעת על סמך מבדקי מיון כמובן.

עם זאת, חשוב להבין שמשך הלימוד משתנה מאדם לאדם ונוסף לזה כמובן לכל אחד מאיתנו יעד אחד של שליטה בשפה. חשוב לזכור כי בשביל להצליח בלימודי סינית יש לקחת את הנושא ברצינות ומחויבות גבוהה ביותר. לכן מומלץ לחשוב היטב לפני שנרשמים לקורס סינית ולעשות זאת רק אם יש מוטיבציה חזקה מאוד. בהצלחה בלימוד!

לכולם יש זיכרון לשפות – אנחנו בניו סקול יודעים איך להגיע אליו.

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל